UA-20PMFP-SC8002
Mfr.Part #
UA-20PMFP-SC8002
Manufacturer
Amphenol LTW
Description
USB PANEL SCREW 20A M CONN F PIN
Stock
184
Manufacturer :
Amphenol LTW
Product Category :
Between Series Adapter Cables
Cable Type :
Round
Color :
Black
Connector Type :
Rectangular 05 pos Plug to USB A Female Jack
Product Status :
Active
Shielding :
Shielded
Usage :
Datasheets
UA-20PMFP-SC8002
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Digi
    CABLE STRAIGHT 4' RJ-45/DB-9M
  • Tensility International Corporation
    CABLE USB-A 3.5X1.35 CNTR POS RA
  • Bulgin
    CABLE IP68 B MINI USB-5WAY CRIMP
  • Bulgin
    CONN USB MICRO B PNL MNT TO 5POS
    CONN RCPT IP68 USB B PNL - 5POS