S142APPT115
Mfr.Part #
S142APPT115
Manufacturer
Carlo Gavazzi
Description
PHOTO AMP 1 CH 2PNP
Manufacturer :
Carlo Gavazzi
Product Category :
Amplifiers
Amplifier Type :
General Purpose
Current - Supply :
100 mA
Mounting Type :
Socket
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Output Type :
Relay
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
115V