JTH6M10BE
Mfr.Part #
JTH6M10BE
Manufacturer
Klein Tools
Description
HEX KEY T-HANDLE 10MM 6.00"
Stock
6
Manufacturer :
Klein Tools
Product Category :
Hex, Torx Keys
Features :
Ball End, Soft Grip
Product Status :
Active
Size :
10mm
Tip Type :
Hex
Tool Type :
T-Handle
Datasheets
JTH6M10BE
Manufacturer related products
    BLUETOOTH JOBSITE EARBUDS
    BATT CHRGR USB POWER PACK 5V 3A
    COMP STORAGE STEEL 12"L X 18"W
    COMP STORAGE STEEL 12"L X 18"W
Catalog related products
  • Wiha
    HEX KEY L SHAPE 3MM 4.9"
  • Wiha
    TORX KEY L SHAPE T20 2.3"
    HEX KEY T-HANDLE 5MM 5.2"
    TORX KEY L SHAPE T10 2.01"
    TORX KEY L SHAPE T6 1.5"