267A19-19
Mfr.Part #
267A19-19
Manufacturer
Curtis Industries
Description
MARKING STRIPS
Manufacturer :
Curtis Industries
Product Category :
Terminal Block Marker Strips
Color :
For Use With/Related Products :
43000 Series
Legend :
Blank
Product Status :
Active
Type :
Label
Datasheets
267A19-19
Manufacturer related products
    CABLE ASSEMBLY 4"
    PWR ENT FILTERED
    PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Catalog related products
  • Phoenix Contact
    CONN ACC MARKER STRIP UNPRINTED
  • Phoenix Contact
    CONN ACC MARKER STRIP PREPRINT
    TERM BLOCK MARKER 6.2MM WHITE
    MARKER CARD PRINTED 1-10 1=1CARD
    MARKER CARD PRINTED 1-10
Related products
Part Manufacturer Stock Description
267A Excelta 35,000 BRUSHES - REPLACEMENT TIP FOR 26