1455APLBK-10
Mfr.Part #
1455APLBK-10
Manufacturer
Hammond Manufacturing
Description
BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Stock
17
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Box Components
Color :
Black
Features :
For Use With/Related Products :
1455A Series
Material :
Plastic, ABS
Product Status :
Active
Type :
Bezel
Datasheets
1455APLBK-10
Manufacturer related products
    BATT HOLDER AA 1 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AAA 3 CELL WIRE LEAD
    BATT HOLDER AAA 2 CELL WIRE LEAD
    BATT HOLDER AA 3 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AAA 1 CELL WIRE LEAD
Catalog related products
  • Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
  • Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    PANEL INNER STEEL 6.6X4.2"
  • Bud Industries, Inc.
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM