16W125BN0
Mfr.Part #
16W125BN0
Manufacturer
J.W. Winco
Description
HANDLE S STEEL MTG CTR 4.92"
Stock
212
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Handles
Material :
Stainless Steel
Mounting Type :
Screw Holes, Back
Product Status :
Active
Thread/Screw/Hole Size :
Type :
Instrumentation
Datasheets
16W125BN0
Manufacturer related products
    HANDLE PLASTIC MTG CTR 3.68"
    HANDLE PLASTIC MTG CTR 4.61"
    HANDLE PLASTIC MTG CTR 4.61"
    HANDLE NYL/PLAS MTG CTR 3.68"
    HANDLE NYL/PLAS MTG CTR 4.61"
Catalog related products
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STEEL BLACK 2/PACK
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR
  • Keystone Electronics Corp.
    HANDLE ALUMINUM MTG CTR 1.25"
    HANDLE STL/CHROME MTG CTR 1.252"
    HANDLE STEEL/CHROME MTG CTR 4"