AM415B1365
Mfr.Part #
AM415B1365
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
415 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Stock
50
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
Ceramic Filters
Bandwidth :
30 MHz
Filter Type :
Band Pass
Frequency :
415MHz Center
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
2dB
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
14-SMD Module
Product Status :
Active
Datasheets
AM415B1365
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE