AFE220A23A
Mfr.Part #
AFE220A23A
Manufacturer
Delta Electronics
Description
ACTIVE FRONT END 22KW 230 A 1
Manufacturer :
Delta Electronics
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
Active Front End (AFE)
For Use With/Related Products :
AFE2000 Series
Product Status :
Active
Specifications :
230V, 95A, 22kW
Usage :
Motor Driver
Datasheets
AFE220A23A
Manufacturer related products
    AC 220V HEATER 500W
    DC 48V HEATER 1000W (RACK-MOUNT
    CABINET HEAT EXCHANGER
    CABINET HEATER
    AC 220V HEATER 1000W