VFMMD12WH
Mfr.Part #
VFMMD12WH
Manufacturer
Hammond Manufacturing
Description
VERT FINGER MGR STL 2-SIDE 12W
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Components
Color :
White
Features :
For Use With/Related Products :
Multiple Series
Material :
Metal, Steel
Product Status :
Active
Type :
Door
Ventilation :
Non-Vented
Datasheets
VFMMD12WH
Manufacturer related products
    BATT HOLDER AA 1 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AAA 3 CELL WIRE LEAD
    BATT HOLDER AAA 2 CELL WIRE LEAD
    BATT HOLDER AA 3 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AAA 1 CELL WIRE LEAD
Catalog related products
    PANEL FRONT 19X3.5X0.13" BLACK
    PANEL FRONT 19X5.22X0.13" BLACK
  • Bud Industries, Inc.
    CHASSIS RACKMOUNT 5.25"X 22"
  • Bud Industries, Inc.
    CHASSIS RACKMOUNT 7" X 22"