GEN4-ULCD-24PT-PI
Mfr.Part #
GEN4-ULCD-24PT-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Stock
3
Interface :
I²C, Parallel
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
36.70mm W x 49.00mm H