GEN4-ULCD-28D
Mfr.Part #
GEN4-ULCD-28D
Description
DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
Interface :
I²C, SPI, TTL
Viewing Area :
43.20mm W x 57.60mm H