GEN4-ULCD-32D-CLB-PI
Mfr.Part #
GEN4-ULCD-32D-CLB-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Interface :
Parallel/Serial
Viewing Area :
48.60mm W x 64.80mm H