2450FB39A0150E
Mfr.Part #
2450FB39A0150E
Manufacturer
Johanson Technology
Description
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/150 1008
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 150Ohm
Insertion Loss (Max) :
2.5dB
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1008 (2520 Metric), 8 PC Pad
Phase Difference :
180° ±10°
Product Status :
Obsolete
Return Loss (Min) :
9.5dB
Datasheets
2450FB39A0150E
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
2450 ACL Staticide, Inc. 3 STATICIDE WIPES - BULK 450 PCS
2450 Duracell 40,817 2450 COIN CELL
2450 Keystone Electronics Corp. 35,000 SHLDR SCREW RND HEAD HEX #6-32
2450 Adafruit 35,000 PLA FILAMENT 1.75MM RED 1KG