MB830CN58S
Mfr.Part #
MB830CN58S
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
MOUNT MB8 30F RG58 CN58S
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Accessories
Accessory Type :
For Use With/Related Products :
Product Status :
Obsolete
Datasheets
MB830CN58S
Manufacturer related products
    BOX ALUMINUM GRAY 10"L X 7.1"W
    BOX ALUM GRAY 12.3"L X 11.5"W
    BOX ALUMINUM WHITE 10"L X 7.1"W
    CBL ASSY RP-SMA-UMCC RG178 5"
    CBL ASSY RP-IPEX JK TO PLG 100MM
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
MB83 TE Connectivity Laird 35,000 ACCY MOUNT BMM 3/4 58A
MB830 TE Connectivity Laird 35,000 ACCY MOUNT BMM 3/4 58A