MSPD2018-E50
Mfr.Part #
MSPD2018-E50
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Description
SAMPLING PHASE DETECTOR, E50-1
Stock
334
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
100MHz ~ 22GHz
Function :
Frequency Detector
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
E50
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
E50
Datasheets
MSPD2018-E50
Manufacturer related products
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD