MAPDCC0010
Mfr.Part #
MAPDCC0010
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Description
2 WAY POWER DIVIDER, LEAD FREE V
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Power Dividers/Splitters
Frequency :
2.2 GHz ~ 2.5 GHz
Insertion Loss :
1dB
Package / Case :
SC-74A, SOT-753
Product Status :
Active
Specifications :
Isolation (Min) 15dB, 1.8 VSWR (Max)
Datasheets
MAPDCC0010
Manufacturer related products
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD