DP4RSB60E20
Mfr.Part #
DP4RSB60E20
Description
RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Load Current :
20 A
Voltage - Input :
18 ~ 32VDC
Voltage - Load :
1 ~ 48V
Datasheets
DP4RSB60E20
Manufacturer related products
    BRIDGE RECT 1P 400V 60A MODULE
    BRIDGE RECT 1P 1.2KV 60A MODULE
    BRIDGE RECT 3P 600V 60A MODULE
    BRIDGE RECT 3P 1.4KV 60A MODULE
    BRIDGE RECT 3P 1.6KV 100A MODULE