MMI-BR0-35-BU-T
Mfr.Part #
MMI-BR0-35-BU-T
Manufacturer
Adam Tech
Description
BEND RELIEF BLUE 3.5MM
Manufacturer :
Adam Tech
Product Category :
Circular Connector Accessories
Accessory Type :
Strain Relief
Color :
Blue
Features :
For Use With/Related Products :
Push Pull Connectors Size 0, Plug
Material :
Thermoplastic Polyurethane (TPU)
Product Status :
Active
Shell Size - Insert :
0
Datasheets
MMI-BR0-35-BU-T
Manufacturer related products
    BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN
    BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
    BATT HLDR COIN 12MM 1 CEL PC PIN
    BATT RETAINER COIN 12MM 1CEL SMD