5602-33-0142A-600
Mfr.Part #
5602-33-0142A-600
Manufacturer
3M
Description
CABLE SATA F-F 600MM
Manufacturer :
3M
Product Category :
Pluggable Cables
Cable Connectors :
SATA
Cable Type :
Flat, Twin Axial
Color :
Silver
Connector Type :
Receptacle to Receptacle
Fastening Type :
Latch Lock
Features :
Gender :
Female to Female
Number of Positions :
7
Product Status :
Obsolete
Shielding :
Usage :
Internal
Datasheets
5602-33-0142A-600
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
5602 Lumberg Automation 35,000 RKMV 3-294/10 M
5602 Knowles Precision 1,173 CAP TRIMMER 1-30PF 250V PNL MNT
5602 Adafruit 35,000 ASSEMBLED ADAFRUIT 0.56 4-DIGIT
5602 Bourns, Inc. 35,000 FIXED IND 10UH 14A 8 MOHM TH
5602-0-01-01-00-00-03-0 Mill-Max 35,000 CONN PC PIN CIRC .030DIA TINLEAD
5602-0-01-15-00-00-03-0 Mill-Max 35,000 CONN PC PIN CIRC .030DIA GOLD
5602-0-01-21-00-00-03-0 Mill-Max 35,000 CONN PC PIN CIRC .030DIA GOLD
5602-0-01-80-00-00-03-0 Mill-Max 35,000 CONN PC PIN CIRC
5602-11-0000-000 3M 35,000 CABLE SATA F-F 1M
5602-11-0000-500 3M 3,270 CABLE SATA F-F 500MM