FL3200029
Mfr.Part #
FL3200029
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
32 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C