CAP-50/440R
Mfr.Part #
CAP-50/440R
Description
CAP FILM 50UF 370-440V RND
Stock
10
Capacitance :
50 µF
Lifetime @ Temp. :
60000 Hrs @ 70°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Tolerance :
±3%
Voltage - Rated :
440 V
Datasheets
CAP-50/440R
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V