BLM41PG102SN1L
Mfr.Part #
BLM41PG102SN1L
Description
FERRITE BEAD 1 KOHM 1806 1LN
Current Rating (Max) :
1.5A
DC Resistance (DCR) (Max) :
90mOhm
Impedance @ Frequency :
1 kOhms @ 100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Datasheets
BLM41PG102SN1L
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Related products
Part Manufacturer Stock Description
BLM4 Klein Tools 5 HEX KEY L-SHAPE 4MM 4.50"