MMI-P0M-COL-32
Mfr.Part #
MMI-P0M-COL-32
Description
METAL COLLET SIZE 0, 3.2MM, IP50
Accessory Type :
Collet
Color :
Features :
Dust Protected
Material :
Brass
Datasheets
MMI-P0M-COL-32
Manufacturer related products
    BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN
    BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
    BATT HLDR COIN 12MM 1 CEL PC PIN
    BATT RETAINER COIN 12MM 1CEL SMD