DBV13W3SA00LF
Mfr.Part #
DBV13W3SA00LF
Description
CONN D-SUB RCPT 13POS SLDR CUP
D-Sub Connector Assemblies
Backset Spacing :
Contact Type :
Signal and Power (Not Included)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Shell Material, Finish :
Steel, Tin Plated
Termination :
Solder Cup
Datasheets
DBV13W3SA00LF
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP