VHT.47M100
Mfr.Part #
VHT.47M100
Description
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Stock
152
Capacitance :
0.47 µF
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
100 V
Datasheets
VHT.47M100
Manufacturer related products
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A