201S42E241KV4E
Mfr.Part #
201S42E241KV4E
Description
CAP CER 240PF 200V NP0 1111
Capacitance :
240 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
200V