201S42E221GV4E
Mfr.Part #
201S42E221GV4E
Manufacturer
Johanson Technology
Description
CAP CER 220PF 200V NP0 1111
Manufacturer :
Johanson Technology
Capacitance :
220 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
200V