201S42E221JV4E
Mfr.Part #
201S42E221JV4E
Description
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1111
Capacitance :
220 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
200V