CGHV14500P
Mfr.Part #
CGHV14500P
Description
500W, GAN HEMT, 50V, 0.9-1.5GHZ,
Stock
45
Current - Test :
500 mA
Current Rating (Amps) :
Frequency :
1.2GHz ~ 1.4GHz
Gain :
16.2dB
Noise Figure :
Package / Case :
440133
Power - Output :
500W
Supplier Device Package :
440133
Voltage - Rated :
125 V
Voltage - Test :
50 V