CGHV14800F
Mfr.Part #
CGHV14800F
Description
RF MOSFET HEMT 50V 440117
Stock
11
Current - Test :
800 mA
Current Rating (Amps) :
24A
Frequency :
1.4GHz
Gain :
14.5dB
Noise Figure :
Package / Case :
440117
Power - Output :
900W
Supplier Device Package :
440117
Voltage - Rated :
125 V
Voltage - Test :
50 V